Zvěřinové nehody 17/2/2024

Kdy: 17. 2. 2024, 19:00
Kde: Dílna 44, Zlín
Další info -> facebookinstagram
Předprodej: https://www.smsticket.cz/…/41732-zverinove-nehody-2024…

Fotky z minulého ročníku -> ZDE <-

LINE UP

19:00 door 

20:30 An Island 

21:15 Tomáš Palucha

22:30 Moralka soundcheck a show

23:30 Never sol ft. Lukáš Palán 

PROGRAM

To, čím to kdysi všechno začalo. Tam, kde to minule nastartovalo nový prostor pro umění na Zlínsku. Tradiční ZVĚŘINOVÉ NEHODY se blíží…
🦌🦌🦌
TOMÁŠ PALUCHA
Že by konečně? Protože Frau Zwei už do Zlína přijeli, stali se TP kapelou, která nás nejvícekrát odmítla. A přivezou Rauš. „Rauš je nezbytně krátkej a pomíjivej okamžik transu a radosti, něco jako pobyt člověka na tomhle světě. Pomíjivej záblesk lásky. Zároveň je to princip jednoduchýho rokenrolu, ke kterýmu se na týhle desce trochu víc vracíme”. Uvidíme.
https://tomaspalucha.bandcamp.com/album/rau
🦌🦌🦌
MORALKA
Uskupení složené z lidových mudrlantů a znalců napříč všemi obory. Moralka vznikla z touhy hrát na pohřbech, ovšem pro nedostatek příležitostí nepohrdne ani svatbami či jiným typem oslav. I tak ale zůstává věrná svému funerálnímu zaměření a stylu.
Zažijeme pravděpodobně nejvrcholnější číslo jejich dosavadní kariéry – muzikál Prozření, který je hororem i komedií, ale především hlubokým psychlogickým vnorem.
🦌🦌🦌
NEVER SOL FT. LUKÁŠ PALÁN
Potkali se kvůli vytvoření scénické hudby inscenace Fairy Tales v režii Johany Pockové a Sabiny Bočkové. Po premiéře bylo jasné, že je tu nová kapela. Ale je složité tuhle smršť popsat…lze to slyšet na dubnové španělské premiéře, což je daleko a daleko.
🦌🦌🦌
AN ISLAND
Dlouhosehledající hudebníci z okolních ostrovů vydali loni pozoruhodné debutové album „Peoplevault“, ale dokopat je ke koncertu není jednoduché. Během jejich setu si moc nepokecáte…
https://anislandofficial.bandcamp.com/album/peoplevault
🦌🦌🦌