12. 5. / 19:00 / THIS IS NOT A LOVE SONG + ARLETA

Květen věnujeme ženským umělkyním!

Melodie – Refrén – Slova – Choreografie – Obraz

Kdy: 12. 5. 2022 19:00

Kde: Dílna – Městské divadlo Zlín

Další info -> facebook

Předprodej: pište na spolekzverinec@gmail.com

Vstupenky (v závorce pro studenty, seniory, ZTP)PředprodejNa místě
Divadlo150,- (100,-)200,- (150,-)
Koncertnelze150,- (100,-)
Divadlo + koncert200,- (150,-)300,- (250,-)

This is not a love song

Populární písně, stejně jako celý hudební průmysl, ovlivňují náš život, ať chceme nebo ne. Někdy jsme pasivními posluchači, jimž se písně jen tak mimoděk ukládají do paměti a podvědomí a jindy pro nás popstars a hudební skupiny představují vzory a ikony, ke kterým se od mala upínáme. Nejen milostné písně nám poskytují různorodé předobrazy o lásce, a životě, k nimž máme tendenci se následně vztahovat. Podle Darwina jsou všechny písně o lásce a sexu. Možná, že vizionářsky předvídal jak bude vypadat hudební průmysl v dnešní době.

Tři ženy zkoumají na jevišti všudypřítomnost a sílu populárních písní. Do jaké míry jsme složeni ze střípků a znaků útočících videoklipů? Uvědomujeme si to? Jakými nositeli informací a hodnot se pak stáváme my?

Autorský tým:
Hrají: Nataša Bednářová, Kateřina Císařová, Lucia Čižinská
Režie: Sára Arnsteinová
Výprava a dramaturgie: Natálie Rajnišová
Lightdesign: Štěpán Hejzlar
Hudba: Bára Zmeková
Produkce: Tereza Tomášová
Titulní foto: Marek Bartoš
Grafický design plakátu: Jakub Klouzek

Arleta

„Singl jsem nahrála před rokem ve strašný bolesti a vydala až teď po jejím uzavření. Pojmenovala jsem ho Sen, tedy probuzení se z toho všeho. Sen je příkladem mého využití tvorby coby terapie nejen v momentě vzniku skladby, ale i k zotavení se. Zaobírat se psychikou je v tomhle období nezbytný, stejně jako poznání a přijetí svých slabostí a jejich přetavení v osobní sílu,“ říká Arleta, v současnosti vůdčí osobnost tuzemského ženského experimentálního rapu. Arleta Berndorff je rapperkou a vizuální umělkyní, na kontě má dvě EP Ability To Damage Plant a Am2021. Na podzim vyjde nové EP ve spolupráci s Jakubem Šindlerem.

https://www.fullmoonzine.cz/novinky/rapperka-arleta-vydava-singl-sen-a-ohlasuje-koncerty?fbclid=IwAR2J_tKYfDKDq_Oa_7clOW3ppSUeg8RoIfxyEO9I2T9AsHoTcdgEfkSi8Kg

Foto: Radek Herold