HLASUJTE pro PAVILON PRO UMĚNÍ

Pavilon bude místem pro živé umění v Sadu Svobody v centru města Zlína. Bude také místem poznání, poučení, setkání a dialogu, kde se budou pravidelně konat nejrůznější akce. Bude fungovat jako malý, performativní prostor pro představení, performance, happeningy, scénická a autorská čtení, přednášky a jiné aktivity, například hudební či výtvarné, které v sobě nesou i performativní prvky.

Projekt Tvoříme Zlín se blíží do finále. Od 19. 11. do 2. 12. 2018 budete mít možnost hlasovat a rozhodnout, které z 27 navržených projektů budou realizovány. Výsledky budou k dispozici 4. 12. 2018 na webových stránkách www.tvorimezlin.cz.

Podmínkou účasti v hlasování je bydliště ve Zlíně a dosažení věku 18-ti let.

• Jednotlivé návrhy jsou dle finanční náročnosti rozděleny na projekty malé a velké.

• Malým projektům můžete udělit 5 kladných a 2 záporné hlasy.

• Velkým projektům je možné dát až 3 kladné a 1 záporný hlas.

• Pro udělení záporného hlasu je nutné udělit 2 hlasy kladné.

• Není nutné využít všechny hlasy, které máte k dispozici.

• Pro každý projekt je možné hlasovat pouze jednou.

 

JAK HLASOVAT

A) Asistované hlasování v Městském informačním a turistickém středisku (budova radnice) a v Kancelářích místních částí. Hlasování je možné pouze v úředních hodinách. K hlasování není zapotřebí mobilní telefon.

B) Elektronické hlasování pomocí mobilního telefonu.Z jednoho telefonního čísla je možné hlasovat pouze jednou. SMS hlasující neplatí.

1) V aplikaci na www.tvorimezlin.cz. vyplníte telefonní číslo a po kliknutí na tlačítko „POŠLETE MI KÓD“ Vám prostřednictvím SMS přijde unikátní PIN kód.

2) PIN kód následně zadáte do aplikace a po kliknutí na tlačítko „VSTOUPIT“ můžete začít hlasovat.

3) Nejdříve se Vám zobrazí stránka pro hlasování o malých projektech, kde naleznete PAVILON PRO UMĚNÍ a následně přejdete na stránku, kde můžete udělit hlasy projektům velkým.

4) Po odhlasování se dostanete do sekce „Dotazník“, kde je nutné potvrdit, že jste plnoletí, bydlíte ve Zlíně a hlasování jste se zúčastnili pouze jednou. Kromě těchto otázek je zde několik nepovinných dotazů demografických a také otázky zjišťující, kde jste se o projektu dozvěděli apod. Všechny tyto dotazy jsou pro nás cennou zpětnou vazbou.

5) Pro odeslání Vašich hlasů je zapotřebí kliknout na tlačítko „ODESLAT“. V případě zájmu můžete rovněž vyplnit Vašie-mailovou adresu a výsledky hlasování Vám budou zaslány přímo na Váš e-mail.

🐚🐚🐚