22. 10. 2021 Vítejte v novém světě: Post-hudba, Martin Tvrdý/Inside, Spitfire company/Underdogs

Divadelně-hudební sezóna Vítejte v novém světě přiváží to nejlepší ze současné divadelní i hudební scény!

Kdy: 22. 10. 2021 19:00
Kde: Zlínský zámek
Vstup: zdarma

Aktuální info i na facebooku.
Aktuální covid opatření –> ZDE.

Post-hudba
Depresivní a bezvýchodné texty něco jako vlastnoruční podpis. Zatímco ostatní muzikanti se snaží hledat východisko a ono vytoužené světlo na konci tunelu, post-hudba bez přikrášlování popisuje syrový dennodenní stereotyp. Nová deska Svět na konci roku nula je dokonalým popisem pocitů, které v současné situaci denně prožíváme z pohledu vnímavého městského člověka.


Martin Tvrdý/Inside
„Utíkám a nevím proč a před čím. Bojím se lidí s baterkami i štěkotu psů, stále běžím, plavu, přeskakuji kmen, řídím cizí těla.“ Sugestivní hra Inside vás dovede do temného stísněného, až kafkovského světa, který je vám určen. Živé hraní fenomenální počítačové hry doprovodí hudebník BONUS, alias Martin Hůla, a společně tak vznikne neopakovatelná atmosféra zastavující už tak mělký dech.

Spitfire comapany/Underdogs
Jednoho dne bylo tajnou policií uneseno pět knižních nakladatelů vydávající bulvární zprávy o manželkách vysoce postavených úředníků vlády. Ve stejné době se v jedné vesnici v horách potkává černý pes Alfa, jenž unikl z tajné vojenské biologické laboratoře usilující o to, vytvořit novou bojovou zvířecí jednotku, a osamělý chlapec, který se rozhodl, že se nevrátí domů. Náhoda je spojí v nerozlučnou dvojici a postaví proti všemocné tajné policii. Kdo vyhraje? Kdo bude poražen? Budou schopni doručit zprávu od jednoho z unesených nakladatelů nezávislým hongkongským novinám?